Kokořínsko

Kokořínsko

Kategorie

Příroda

Oblast

Evropa

Popis

Na Kokořínsko jsem jela už podruhé, je to nádherný kraj, plný skal, údolí, hlubokých lesů, roklí. Během 11 dnů jsme prochodily spoustu nádherných míst-Kokořínský důl, vesnice Kokořín, Hradsko, údolí Kočičina, Nedamy, Klemperka,Klácelka, Harfenice, Čertovy hlavy,Jestřebické pokličky, kostnice Mělník

 • Článek
 • Mapa
 • Fotogalerie
 • Dne 14.července jsem odjela směr Kokořínsko, již podruhé. Je to nádherný kraj plný skal, údolí, roklí, odkazů vytesaných do skal. Ze Mšenského autokempu je to výchozí brána do tohoto divukrásného kraje. Během 11 dní hvězdicovitých výletů, ať už se vydáte kamkoliv, tak to stojí za cestu. Já stihla se sestrou mnoho míst: Kokořínský důl- odtud jen kousek na hrad Kokořín, hrad Nedamy, Kočičina, Jestřebické pokličky, Hradsko, Houska, vesnice Kokořín, Klácelka, Klemperka, Čertovy hlavy,Jestřebice, kostnice Mělník.

  Další cestopisy

  Zobrazit vše
  Středohoří -vrchol Ostrý

  Středohoří -vrchol Ostrý

  Výšlap na vrchol Ostrý a pak jsme zabloudili

  podívejte do ZOO v Lešné u Zlína

  podívejte do ZOO v Lešné u Zlína

  Nikdy nechodím do ZOO, ale tentokrát tu byl nápad, poznat okolí Zlína a proč se tedy konečně nepodívat do této ZOO. A bylo to zajímavé zjištění. Nejen krásné ZOO, ale stojí tu uprostřed i hodně krásný zámek, který je uvnitř obložený dřevem.

  Vánoční trhy v Drážďanech

  Vánoční trhy v Drážďanech

  Vánoční trhy v Drážďanech - TO stojí za vidění

  Okolí města Poličky

  Okolí města Poličky

  Vzpomínka na výlet po okolí města Poličky na Vysočině. Podrobnosti jsou také v komentované fotodokumentaci, kterou si ukládám na svém webu www.cestotipy.cz

  Flora OLomouc 2015

  Flora OLomouc 2015

  Každým rokem se v Olomouci pořádají výstavy květin. Letošní jarní výstava už byla v novém výstavním pavilonu, který je po rekonstrukci a mnozí, kdo ji navštívili říkají, že letošní expozice byla nejpěknější, nejzajímavější. Protože jsem z Olomouce, fotil jsem krásu květů i den po té.