Středohoří -vrchol Ostrý

Středohoří -vrchol Ostrý

Kategorie

Příroda

Oblast

Evropa

Popis

Výšlap na vrchol Ostrý a pak jsme zabloudili

 • Článek
 • Mapa
 • Fotogalerie
 • Ještě nepanovalo vlídné počasí a tak jsme se rozhodli vyšlapat vrchol Ostrý. Auto necháváme vždy dosti daleko, aby tůra byla dlouhá. Vyšlápli jsme na vrchol , výhled byl krásný, ale byl tam pomníček 10 letého kluka, který spadnul dolů. Bylo mi moc smutno, tak jsem chtěla odejít dolů. No to jsem si dala, zabloudila jsem , nemohla jsem najít vesnici, kde jsme měli auto. Musela jsem obejít celou horu , vyšla jsem na druhé straně . Ještě ,že jsou mobili a tak jsem mohla dát vědět, že jsem prostě zabloudila. No a také se bála, viděla jsem kance, uf to byl strach .

  Další cestopisy

  Zobrazit vše
  podívejte do ZOO v Lešné u Zlína

  podívejte do ZOO v Lešné u Zlína

  Nikdy nechodím do ZOO, ale tentokrát tu byl nápad, poznat okolí Zlína a proč se tedy konečně nepodívat do této ZOO. A bylo to zajímavé zjištění. Nejen krásné ZOO, ale stojí tu uprostřed i hodně krásný zámek, který je uvnitř obložený dřevem.

  Ukrajina země krásná i drsná část 3

  Ukrajina země krásná i drsná část 3

  Pak mi ten pán vysvětlil, že všude ve vysoké trávě jsou hadi, jedovatí, pochopitelně. A že mám raději chodit do lesů. Pohostil mne průhledným mokem. Ach jo...

  Přírodní oblasti Třeboňské pánve

  Přírodní oblasti Třeboňské pánve

  Je to takové mé 3 roční putování kolem Třeboně. Zážitky, postřehy a představení míst, který jsem si zamilovala nejvíce.

  přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně

  přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně

  Krásná příroda, technická rarita, úžasné výhledy když vyjde počasí a když to budete plánovat trochu dopředu, tak můžete mít i exkurzi do vnitřností přečerpávací elektrárny. Dojedete vlakem, autem a pak i sedačkovou lanovkou. To vše nabídne výlet nasměrovaný do pohoří Jeseníků na Moravě.

  Dokonale vybavený cyklista

  Dokonale vybavený cyklista

  Jedno krásné letní ráno jsem se rozhodl udělat výlet na kole do Českého středohoří. Chtěl jsem pořídit nějaké pěkné fotky a tak...