Středohoří -vrchol Ostrý

Středohoří -vrchol Ostrý

Kategorie

Příroda

Oblast

Evropa

Popis

Výšlap na vrchol Ostrý a pak jsme zabloudili

 • Článek
 • Mapa
 • Fotogalerie
 • Ještě nepanovalo vlídné počasí a tak jsme se rozhodli vyšlapat vrchol Ostrý. Auto necháváme vždy dosti daleko, aby tůra byla dlouhá. Vyšlápli jsme na vrchol , výhled byl krásný, ale byl tam pomníček 10 letého kluka, který spadnul dolů. Bylo mi moc smutno, tak jsem chtěla odejít dolů. No to jsem si dala, zabloudila jsem , nemohla jsem najít vesnici, kde jsme měli auto. Musela jsem obejít celou horu , vyšla jsem na druhé straně . Ještě ,že jsou mobili a tak jsem mohla dát vědět, že jsem prostě zabloudila. No a také se bála, viděla jsem kance, uf to byl strach .

  Další cestopisy

  Zobrazit vše
  Ukrajina země krásná i drsná část 3

  Ukrajina země krásná i drsná část 3

  Pak mi ten pán vysvětlil, že všude ve vysoké trávě jsou hadi, jedovatí, pochopitelně. A že mám raději chodit do lesů. Pohostil mne průhledným mokem. Ach jo...

  Výprava do Podchřibské krajiny

  Výprava do Podchřibské krajiny

  Výprava na jih Moravy do Vracova, Bzence, Osvětiman a Stupavy. V jednom dni viděti sníh a pučící jaro, vinné sklepy a lyžařské sjezdovky a pak i to jak se srocují vrány k odletu do dalekých krajin. To vše objevíte v této vzpomínce. Více fotek z cesty objevíte na mém webu www.cestotipy.cz .

  Hrad Kokořín, hrad Trosky a prachovské skály

  Hrad Kokořín, hrad Trosky a prachovské skály

  Vzpomínka na rok 2006, kdy jsme s přáteli putovali od hradu Kokořín po hrad Trosky a navštívili Prachovské skály a dvoudenní výlet ukončili v Jičíně. Více informací je na mém webu www.cestotipy.cz .

  Rakousko, Alpy, hrad Hohenwerfen

  Rakousko, Alpy, hrad Hohenwerfen

  Hrad Hohenwerfen se nachází na vyvýšenině v nadmořské výšce cca 650 metrů nad městem Werfen v blízkosti dálnice A10, nedaleko lyžařského střediska Bischofshofen.

  Ukrajina země krásná i drsná část 2

  Ukrajina země krásná i drsná část 2

  Hranice jsme projeli a mně opět autobus vykopl... Užgorod, město krásné. První co jsem potkal byl úžasný pán, který mi nabízel zcela jistě výhodný kurz na výměnu peněz.