Napiš mi

tramp

hodnost: VIPnávštěvnost: 73556

Věk 73 let
Kraj Karlovarský
Nejbližší město Loket
 • Alba
 • Výlety
 • Cestopisy
 • Profilové album
 • Stříbrník (nebo také Červený vrch)[zobrazit celé album]

  Malý vrch dosahující výšky 271 m se nachází nad obcí Dobroměřice cca 5 km od Loun. Na vrchol odbočuje ze silnice č. 15 Louny - Most úzká asfaltka, je tedy možno na něj vyjet i autem. Je oblíbeným výletním místem. Na vrcholu stojí již více než sto let turistická chata s rozhlednou ve 12 m vysoké věži. Na vyhlídkovou plošinu rozhledny ve výšce 9 m vede 39 schodů. Z rozhledny je krásný výhled na Louny, Lenešický rybník, Ranou, Milou, Oblík, Srdov a Brník a též hřeben Krušných hor. V restauraci je možno se občerstvit.

  Stříbrník (nebo také Červený vrch) Stříbrník (nebo také Červený vrch) Stříbrník (nebo také Červený vrch) Stříbrník (nebo také Červený vrch) Stříbrník (nebo také Červený vrch) Stříbrník (nebo také Červený vrch) Stříbrník (nebo také Červený vrch) Stříbrník (nebo také Červený vrch) Stříbrník (nebo také Červený vrch) Stříbrník (nebo také Červený vrch) Stříbrník (nebo také Červený vrch) Stříbrník (nebo také Červený vrch)

  PODĚLTE SE O SVOJE ZÁŽITKY! NAHRAJTE FOTKY DO TOHOTO ALBA!

  Máte fotografie, které by se hodily do tohoto alba? Pochlubte se s nimy!

  Nahrát fotky

  Navštívené

  O mně

  Ačkoliv mám spoustu zájmů, turistika patří mezi moje neoblíbenější hobby. Vztah k přírodě mám od mládí, proto se rád se pohybuji v přírodě se skladným fotoaparátem na opasku a druhým v kapse. S nimi se snažím zachytit krásy, které kolem sebe pozoruji. Zajímá mě rovněž architektura a technické a přírodní zajímavosti. Nejraději však navštěvuji místa, odkud je skvělý pohled do krajiny. I proto jsem si oblíbil České středohoří, Krušné hory, Doupovské hory a Slavkovský les.

  Cestování

  autem, lodí, na kole, pěšky

  Co nejraději fotím

  architekturu, krajinu, přírodu, rodinu, zvířata

  Fototechnika

  LEICA, PANASONIC, mobil

  Zájmy a záliby

  auto-moto, fotografování, historie, hra na hudební nástroj, hudba, sport, turistika, vzdělávání se

  Typ osoby

  intelektuál, optimista, pohodář, recesista, rodinný typ, romantik, vůdčí typ

  Nejoblíbenější cíle

  hory, skály, kopce, hrady, zámky, zříceniny, města a obce, přírodní zajímavosti, rozhledny, vyhlídky, věže, sakrální památky, technické památky

  Nejoblíbenější místa

  Místa, odkud je báječný výhled do krajiny. I na ta místa se nyní mohu dostávat cestovním prostředkem, který není kde uvést - a tím je koloběžka.

  Cestujeme spolu

  do přírody, na hory, na kole, na vodu, za fotografováním, za kulturou, za památkami