Napiš mi

tramp

hodnost: VIPnávštěvnost: 73771

Věk 73 let
Kraj Karlovarský
Nejbližší město Loket
 • Alba
 • Výlety
 • Cestopisy
 • Profilové album
 • Krušné hory - Dlouhá Louka[zobrazit celé album]

  Horská obec v severní části Krušných hor s nádherným výhledem na pohoří i podhůří. Dle statistických údajů má obec pouze 11 stálých obyvatel. Před několika lety zde však bylo evidováno 169 adres. Obec a její okolí je tedy spíše rekreační oblastí. Nachází se nad městem Osek v nadmořské výšce nad 700 m. Nejbližší větší města: Litvínov a Teplice. Z louky nad obcí jsou krásné výhledy na podkrušnohorskou oblast a na východní (Lounskou) část Českého středohoří – například na město Bílinu a hory Bořeň, Želenický vrch, Zlatník, Hněvín a dále na Brník, Srdov, Oblík, Milou a Ranou. Z Dlouhé Louky se naskýtá pohled i na nejvyšší horu severní části Krušných hor – Loučnou. Dlouhá Louka je „startovní čarou“ řady mých cest. Fotografie byly pořízeny 27.07.2015 v podvečerním čase.

  Krušné hory - Dlouhá Louka Krušné hory - Dlouhá Louka Krušné hory - Dlouhá Louka Krušné hory - Dlouhá Louka Krušné hory - Dlouhá Louka Krušné hory - Dlouhá Louka Krušné hory - Dlouhá Louka Krušné hory - Dlouhá Louka Krušné hory - Dlouhá Louka Krušné hory - Dlouhá Louka Krušné hory - Dlouhá Louka Krušné hory - Dlouhá Louka Krušné hory - Dlouhá Louka Krušné hory - Dlouhá Louka

  PODĚLTE SE O SVOJE ZÁŽITKY! NAHRAJTE FOTKY DO TOHOTO ALBA!

  Máte fotografie, které by se hodily do tohoto alba? Pochlubte se s nimy!

  Nahrát fotky

  Navštívené

  O mně

  Ačkoliv mám spoustu zájmů, turistika patří mezi moje neoblíbenější hobby. Vztah k přírodě mám od mládí, proto se rád se pohybuji v přírodě se skladným fotoaparátem na opasku a druhým v kapse. S nimi se snažím zachytit krásy, které kolem sebe pozoruji. Zajímá mě rovněž architektura a technické a přírodní zajímavosti. Nejraději však navštěvuji místa, odkud je skvělý pohled do krajiny. I proto jsem si oblíbil České středohoří, Krušné hory, Doupovské hory a Slavkovský les.

  Cestování

  autem, lodí, na kole, pěšky

  Co nejraději fotím

  architekturu, krajinu, přírodu, rodinu, zvířata

  Fototechnika

  LEICA, PANASONIC, mobil

  Zájmy a záliby

  auto-moto, fotografování, historie, hra na hudební nástroj, hudba, sport, turistika, vzdělávání se

  Typ osoby

  intelektuál, optimista, pohodář, recesista, rodinný typ, romantik, vůdčí typ

  Nejoblíbenější cíle

  hory, skály, kopce, hrady, zámky, zříceniny, města a obce, přírodní zajímavosti, rozhledny, vyhlídky, věže, sakrální památky, technické památky

  Nejoblíbenější místa

  Místa, odkud je báječný výhled do krajiny. I na ta místa se nyní mohu dostávat cestovním prostředkem, který není kde uvést - a tím je koloběžka.

  Cestujeme spolu

  do přírody, na hory, na kole, na vodu, za fotografováním, za kulturou, za památkami