Napiš mi

tramp

hodnost: VIPnávštěvnost: 58073

Věk 72 let
Kraj Karlovarský
Nejbližší město Loket
 • Alba
 • Výlety
 • Cestopisy
 • Profilové album
 • Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova[zobrazit celé album]

  Kaňkov je zajímavý, ve směru od Mostu ale nápadný 436 m n. v. vysoký táhlý vrch nacházející se severně od známějších vrchů Zlatníku, Želenického a Bořně. Ale Kaňkov se jmenuje nejen vrch, ale i osada na jeho severovýchodním úpatí. Minulý výšlap na tento vrch jsem podnikl z obce Braňany směrem k jeho západním skalám. Tentokrát se výstup uskutečnil z obce Kaňkov přímo na nejvyšší bod tohoto vrchu. Ať jsem hledal, jak jsem hledal, vrcholová kniha nikde. Rozhodně stojí za to vrch Kaňkov navštívit. Z jeho vrcholu jsou totiž nádherné výhledy na vpředu jmenované, ale i další kopce Českého středohoří (například Oblík). V obci Kaňkov je zajímavá kaplička, dětské hřiště a hlavně altán, kde je možno si po návratu z výšlapu před další cestou odpočinout.

  Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova Na Kaňkov tentokrát z Kaňkova

  PODĚLTE SE O SVOJE ZÁŽITKY! NAHRAJTE FOTKY DO TOHOTO ALBA!

  Máte fotografie, které by se hodily do tohoto alba? Pochlubte se s nimy!

  Nahrát fotky

  Navštívené

  O mně

  Ačkoliv mám spoustu zájmů, turistika patří mezi moje neoblíbenější hobby. Vztah k přírodě mám od mládí, proto se rád se pohybuji v přírodě se skladným fotoaparátem na opasku a druhým v kapse. S nimi se snažím zachytit krásy, které kolem sebe pozoruji. Zajímá mě rovněž architektura a technické a přírodní zajímavosti. Nejraději však navštěvuji místa, odkud je skvělý pohled do krajiny. I proto jsem si oblíbil České středohoří, Krušné hory, Doupovské hory a Slavkovský les.

  Cestování

  autem, lodí, na kole, pěšky

  Co nejraději fotím

  architekturu, krajinu, přírodu, rodinu, zvířata

  Fototechnika

  LEICA, PANASONIC, mobil

  Zájmy a záliby

  auto-moto, fotografování, historie, hra na hudební nástroj, hudba, sport, turistika, vzdělávání se

  Typ osoby

  intelektuál, optimista, pohodář, recesista, rodinný typ, romantik, vůdčí typ

  Nejoblíbenější cíle

  hory, skály, kopce, hrady, zámky, zříceniny, města a obce, přírodní zajímavosti, rozhledny, vyhlídky, věže, sakrální památky, technické památky

  Nejoblíbenější místa

  Místa, odkud je báječný výhled do krajiny. I na ta místa se nyní mohu dostávat cestovním prostředkem, který není kde uvést - a tím je koloběžka.

  Cestujeme spolu

  do přírody, na hory, na kole, na vodu, za fotografováním, za kulturou, za památkami