Velkoformátové fotografie, fotoobrazy a fotokoláže z Vašich

Z Vašich životních postřehů a zážitků zaznamenaných digitálním fotoaparátem vyrobíme velkoformátové fotografie, fotoobrazy nebo originální koláže, mozaiky, montáže, atd…

Velkoformátové fotografie, fotoobrazy a fotokoláže z Vašich fotografií

-           uchovejte si stále živé zážitky z cest a rodinných setkání

-          vhodný dárek pro každou příležitost

-          originální výzdoba interiérů

Z Vašich životních postřehů a zážitků zaznamenaných digitálním fotoaparátem vyrobíme velkoformátové fotografie, fotoobrazy nebo originální koláže, mozaiky, montáže, atd…Hotové obrazy zašleme na Vámi udanou adresu. V klidu domova tak můžete během několika málo dnů vychutnat kouzlo velkoformátové fotografie zpracované jako fotoobraz na plátně nebo jako fotografii na fotopapíře.

V naší nabídce naleznete ojedinělé techniky zpracování. Fotografii můžeme přenést na dřevo, akrylátové sklo nebo ruční malbou vytvořit originální autorská díla.

Velkoformátové obrazy (fotoobrazy) – zpracování na plátno a následné vypnutí na napínací dřevěný rám. Volitelně je možná povrchová úprava lakováním (lesk, mat, saten) ve variantě s UV ochranou složkou nebo bez. Volitelný je také potisk hran rámu. Více zde.

Velkoformátové obrazy (fotoobrazy)    Velkoformátové obrazy (fotoobrazy)

Fotografie na dřevo – jde o jedinečnou metodu přenosu fotografie, reprodukce obrazu, či jakéhokoli obrázku na dřevěnou masivní desku, na které se plasticky vykresluje struktura dřeva.

Jedná se výhradně o ruční práci, skládající se z jedenácti pracovních úkonů, které jsou provedeny se zaměřením na nejmenší detaily, tak, aby se Vaše fotografie staly příjemným a originálním doplňkem interiéru.

Fotografie na dřevo     Fotografie na dřevo

Za pomocí dokončovacích laků a vosků je dosaženo luxusního vzhledu a zároveň je celé dílo chráněno proti vyblednutí.
Více zde.

Velkoformátové fotografie – nabízíme zpracování fotografie na kvalitní fotografický papír Canon nebo Ilford. Fotografie je možné volitelně laminovat a adjustovat na různé materiály. A následně rámovat do dřevěných nebo hliníkových rámů Nielsen. Více zde.


Originální úpravy Vašich fotografií:

Fotokoláž – z Vašich fotografií vytvoříme koláž, kterou je možné následně zpracovat buď na fotopapír nebo jako obraz vypnutý na napínacím rámu. Koláž je možné doplnit dodanými texty. Více zde.

Fotokoláž

Malířské techniky – Vaší fotografii můžeme digitálně upravit tak, aby působila jako napodobenina vybraných malířských technik a následně zpracovat jako fotoobraz. Více zde.

Mozaika – vytvoříme mozaiku z Vašich fotografií. Fotografie je složena z miniatur fotografií, které se při pohledu z dálky sjednotí v jeden velký obraz. 

Fotomontáž – umožníme Vám splnit sny Vašim blízkým. Nabízíme vytvoření originální fotomontáže dle Vašich představ. Fotomontáž se může stát vtipným dárkem pro Vaše přátele a blízké. Více zde.

 

 

digitální studio

www.tisk-fotografie.cz
www.fotokolaz.cz
www.foto-tapeta.cz
www.fotografieobrazy.cz
www.digitalnistudio.cz

Nové články

Zobrazit vše
Udržte své boty ve formě v 5 krocích

Udržte své boty ve formě v 5 krocích

Ve svých oblíbených botách jste toho už hodně nachodili a za žádnou cenu se jich nechcete vzdát? Poradíme vám, jak udržet vaše boty ve formě, abyste si mohli dopřát ještě spoustu společných kilometrů.

8. profesní setkání magazínu Best of

8. profesní setkání magazínu Best of

V klubu Mecca se uskutečnilo 8. profesní setkání magazínu Best of za účasti celé řady významných osobností i celebrit.

„Tvoříme místo, ve kterém se sny stávají skutečností…“

„Tvoříme místo, ve kterém se sny stávají skutečností…“

Nová galerie zve na první výstavu trochu tajemně, mottem „Tvoříme místo, ve kterém se sny stávají skutečností…“

Zdravý program, který vás roztančí, tvrdí Vlastimil Harapes

Zdravý program, který vás roztančí, tvrdí Vlastimil Harapes

Na křtu kvasných nápojů se Vlastimil Harapes proměnil v Baccha, boha vína...

Jedenáctka fandí cyklistům

Jedenáctka fandí cyklistům

Pomocí mapy máte možnost si naplánovat celodenní rodinný výlet a na své si přijdou opravdu všichni...