Amerika v Praze - 2.část

A můžeme pokračovat v návštěvě dalších restaurací v americkém stylu.

A můžeme pokračovat v návštěvě dalších restaurací v americkém stylu. 

Amerika v Praze – 2.část

I v Hard Rock Cafe , které najdete na Malém náměstí, výzdobu rozhodně nepodcenili. Hard Rock Cafe se nachází snad v každém evropském hlavním městě, Evropani tuhle restaurační síť bez nadsázky milují a Pražané na tom nejsou jinak. "Hard Rock Café stojí za návštěvu především z důvodu stoprocentního servisu a péče o zákazníky, což je v ČR stále "nedostatkovým zbožím". Dalším z důvodů je autentičnost a kvalita americké kuchyně spojená se čtyřicetiletou tradicí a také propojení s rokenrolovou historií. Proto je Hard Rock Cafe oblíbené po celém světe," vysvětluje úspěšnost tohoto řetězce Gabriela Blahoušová. 

Amerika v Praze – 2.část 

A co je podle ní důvod, proč by měli milovníci amerických restaurací navštívit právě tuto? "Žádná jiná restaurace nenabízí to, co Hard Rock Cafe - jedinečný zážitek v unikátním prostředí, kde je host obklopen hudebními artefakty od všech světových hvězd, kvalitními pokrmy a 100% zákaznickým servisem."

Amerika v Praze – 2.část

Ještě dřív než Hard Rock Cafe se ovšem Pražané zamilovali do jiné restaurační sítě, a to do TGI Fridays , které v USA patří mezi běžné a oblíbené podniky. Tento americký řetězec má po světě téměř 1.000 restaurací. Samozřejmě i ve Fridays je kladen velký důraz na interiér a výzdobu. Podle mnohých stálých návštěvníků zde mají nejlepší vanilkovou a cherry kolu v Praze a kromě toho i nadprůměrně příjemnou obsluhu.

Amerika v Praze – 2.část

Pokud vám snad všechny tři vyjmenované podniky připadají přehnaně vyzdobené a umělé, ale rádi byste zůstali u amerického stylu, můžete se radši přemístit do restaurace Jáma , ve které naleznete všemožné americké a mexické speciality. Samozřejmostí jsou hamburgery s pořádnou dávkou hranolků. Jáma je v Praze už 18 let a v oblibě jí má i mnoho Američanů, a to o lecčem svědčí.

Amerika v Praze – 2.část

A jestliže se ani v jedné z těchto restaurací necítíte dostatečně jako v americkém filmu, zkuste Mazaného králíčka v Hybernské ulici. Jedná se o velký hudební klub, který se inspiroval snímkem Pulp Fiction. Zde určitě alespoň na chvíli budete mít pocit, že se nacházíte v té pravé Americe.

Amerika v Praze – 2.část

Oprýskaný motorest u Route 66 nebo třeba motelová restaurace u vedlejší kalifornské silnice se sice nedají nahradit, ale aspoň napodobit. Pravou Ameriku tedy hledejte v USA, v Praze si užijte alespoň její napodobeniny. A hlavně nezapomeňte, že americká kuchyně nekončí u hamburgeru z Burger Kinga!

Amerika v Praze – 2.část

 

Zdroj: citybee.cz

logo CityBee
 Inspirativní volnočasový portál pro ty, co chtějí vážně prožít Prahu.

Nové články

Zobrazit vše
Udržte své boty ve formě v 5 krocích

Udržte své boty ve formě v 5 krocích

Ve svých oblíbených botách jste toho už hodně nachodili a za žádnou cenu se jich nechcete vzdát? Poradíme vám, jak udržet vaše boty ve formě, abyste si mohli dopřát ještě spoustu společných kilometrů.

8. profesní setkání magazínu Best of

8. profesní setkání magazínu Best of

V klubu Mecca se uskutečnilo 8. profesní setkání magazínu Best of za účasti celé řady významných osobností i celebrit.

„Tvoříme místo, ve kterém se sny stávají skutečností…“

„Tvoříme místo, ve kterém se sny stávají skutečností…“

Nová galerie zve na první výstavu trochu tajemně, mottem „Tvoříme místo, ve kterém se sny stávají skutečností…“

Zdravý program, který vás roztančí, tvrdí Vlastimil Harapes

Zdravý program, který vás roztančí, tvrdí Vlastimil Harapes

Na křtu kvasných nápojů se Vlastimil Harapes proměnil v Baccha, boha vína...

Jedenáctka fandí cyklistům

Jedenáctka fandí cyklistům

Pomocí mapy máte možnost si naplánovat celodenní rodinný výlet a na své si přijdou opravdu všichni...