Osek - Klášterní náměstí a cisterciácký klášter

Cisterciácký klášter v Oseku se nachází přímo v centru města v těsném sousedství Klášterního náměstí., na němž se setkávají silnice od Duchcova, od Litvínova a od Krušných hor.

tramp (autor alba) tramp
Klášterní náměstí, vlevo kaple sv. Kateřiny a sv. Barbory, vpravo kostel Nanebevzetí Panny Marie Klášterní náměstí, vlevo kaple sv. Kateřiny a sv. Barbory, vpravo kostel Nanebevzetí Panny Marie Kaple sv. Kateřiny a sv. Barbory na Klášterním náměstí Domy na Klášterním náměstí naproti klášteru Dům na Klášterním náměstí, v němž byl v Oseku ubytován císař Josef II. Kartuše s výjevem Křížové cesta nad vchodem domu, v němž byl v Oseku ubytován císař Josef II. Měšťanský dům na Klášterním náměstí se sochou sv. Jana Nepomuckého Socha sv. Jana Nepomuckého u stěny domu Pohled na areál cisterciáckého kláštera z Rooseveltovy ulice Pohled na areál kláštera z Rooseveltovy ulice Pohled na areál kláštera z Rooseveltovy ulice Nahlédnutí do areálu kláštera Nahlédnutí do areálu kláštera Staré klášterní budovy Průčelí staré klášterní budovy Zamčená vrata s cedulkou „PRIVAT“ Hospodářské budovy (vpravo) a bazilika Nanebevzetí Panny Marie

Sloup, v pozadí hora Kletečná v Českém středohoří Hlavice sloupu Část klášterních budov a klášterní zahrady Nepříliš udržovaná klášterní zahrada Nepříliš udržovaná klášterní zahrada, v pozadí domy v Duchcově a kopce Českého středohoří – Kletečná a Milešovka Zanedbaná budovy bývalé klášterní sýpky Budovy bývalého klášterního pivovaru, dnes je zde restaurace Budovy bývalého klášterního pivovaru, dnes je zde restaurace Zanedbané budovy bývalé klášterní sýpky a bývalého klášterního pivovaru (nyní restaurace)

PODĚLTE SE O SVOJE ZÁŽITKY! NAHRAJTE FOTKY DO TOHOTO ALBA!

Máte fotografie, které by se hodily do tohoto alba? Pochlubte se s nimy!

Nahrát fotky